Blue Butterfly

4 sprzedanych
Witam Cię w moim świecie, świecie biżuterii pełnej magi, kolorów i kształtów. Tworzę biżuterię w bardzo pracochłonnej metodzie haftu sutasz. Biżuteria Sutasz - baśniowa, orientalna, ekstrawagancka, w barokowym stylu, niepowtarzalna, niebanalna, wytworna, kolorowa jak karnawał w Rio.. Niemożliwością jest określenie jej jednym słowem. W swoim warsztacie, wykorzystuję minerały naturalne m.in. agaty, ametyst, turkusy, tajemnicze labradoryty, urzekające swym pięknem muszle Paua, do których mam wielką słabość oraz wysokiej jakości szklane koraliki. Kolorowe tasiemki sutasz i "niewidzialne nici", bez których nie mogłaby powstać ta jakże wyjątkowa biżuteria. Zapraszam serdecznie!
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Beata
2021-07-09

Kolczyki są bardzo piękne, kolory dobrane ze smakiem, staranne wykonanie. Kolczyki są lekkie, wygodnie się je nosi. Bardzo elegancko opakowane: w ozdobnym pudełeczku pod kolor biżuterii. Polecam zakupy w tym butiku.

Anna
2021-01-27

Pięknie i elegancko wykonane. Naprawdę robią duże wrażenie. jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam tego Sprzedawcę i jego rękodzieło artystyczne.

Rabaty

Dla zakupów powyżej 450zł

Rabat 12 %

Prawa konsumenta

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta:

pisemnie na adres: 65-012 Zielona Góra, ul. Sasankowa 18;

lub w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: bluebutterfly.bizu@gmail.com

Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę: informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady; żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz danych kontaktowych składającego reklamację.

 

Warunki zwrotów

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać pisemnie na adres: 65-012 Zielona Góra, ul. Sasankowa 18; lub w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: bluebutterfly.bizu@gmail.com. Biżuteria nie może nosić śladów użytkowania i jesli została doczepiona metka, musi tą metkę posiadać.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!