Biżuteria Rebar

3 sprzedanych
Artystyczna biżuteria z duszą, wykonana ręcznie, w pojedyńczych egzemplarzach: kolorowe kolczyki sutasz, okazałe eleganckie naszyjniki, misterne haftowane koralikami broszki i wiele, wiele innych. Rozgość się, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie lub dla kogoś kto jest Ci bliski. Szukasz czegoś innego - napisz do mnie, być może będę mogła spełnić Twoje oczekiwania.
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty

Dla zakupów powyżej 50zł

Rabat 15 %

Prawa konsumenta

Regulamin sprzedaży

1. Wszystkie przedmioty oferowane w moim sklepie są mojego autorstwa, wykonane ręcznie a co za tym idzie posiadają wynikające z tego nierówności (np. nie są idealnie symetryczne, kolczyki mogą się minimalnie różnić itp.) przeważnie w jednym, niepowtarzalnym egzemplarzu. Zdjęcia przedstawiają zawsze oferowany przedmiot.

2. Dokonując zakupu wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych niezbędnych do realizacji zamówienia.

3. Zakupione przedmioty wysyłam po potwierdzeniu przez Artyferię dokonania wpłaty, najczęściej w najbliższy dzień roboczy.

4. Możesz poprosić o unieważnienie transakcji zanim przesyłka zostanie wysłana.

5. Kupującemu przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni od otrzymania zakupionego towaru bez podania przyczyny. Jeśli chcesz to zrobić, poinformuj mnie o tym a następnie odeślij towar na adres

Teresa Baranowska ul. Grybowska 15 54-029 Wrocław

6. Po otrzymaniu przesyłki zwrócę Ci pieniądze za kupiony towar. Odsyłane przedmioty nie mogą nosić śladów użytkowania, w przeciwnym wypadku zastrzegam sobie prawo do odpowiedniego obniżenia zwracanej kwoty.

7. Koszty wysyłki zwracanego Produktu ponosi Kupujący.

8. Jeśli otrzymasz przedmioty niezgodne z opisem, uszkodzone lub wadliwe, poinformuj mnie o tym, jeśli reklamacja będzie zasadna otrzymasz zwrot poniesionych kosztów.

Warunki zwrotów

Kupującemu przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni od otrzymania zakupionego towaru bez podania przyczyny.

Jeśli chcesz to zrobić, poinformuj mnie o tym nie później niż 14 dni od otrzymania zakupionych przedmiotów (drogą mailową lub za pomocą tradycyjnego listu a następnie odeślij towar na adres Teresa Baranowska ul. Grybowska 15 54-029 Wrocław nie później niż 14 dni od informacji o odstąpieniu od umowy. 

Oświadczenie możesz przesłać na przykład: pisemnie na adres: 54-029 Wrocław, ul. Grybowska 15; w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: tjbaranowska@gmail.com

Po otrzymaniu przesyłki zwrócę Ci pieniądze za kupiony towar. Odsyłane przedmioty nie mogą nosić śladów użytkowania, w przeciwnym wypadku zastrzegam sobie prawo do odpowiedniego obniżenia zwracanej kwoty.

Koszty wysyłki zwracanego Produktu ponosi Kupujący.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!