BIOTIKA

337 sprzedanych
Z miłości do natury, z pasji i energii powstają wyjątkowe rzeczy - tak też powstała Biotika. Tworząc nasze produkty zawsze opieramy się na naszych założeniach: najwyższa jakość, naturalne surowce, równowaga, świadomość i przyjemność. To wszystko składa się na wyjątkowość wszystkich naszych prac. W naszym sklepie możesz zakupić naturalne woski do kominków, świece z ekologicznego wosku sojowego i pszczelego oraz akcesoria umilające ich używanie. Co wyróżnia nasze woski i świece: - do produkcji wykorzystujemy jedynie ekologiczny wosk sojowy i pszczeli wolny od herbicydów, pestycydów i toksyn, - wosk sojowy i pszczeli topi się w niższych temperaturach niż parafina dzięki czemu świeca spala się o 50 % wolniej od świec parafinowych, co pozwala dłużej cieszyć się pięknym i naturalnym zapachem, - emitują o 90 % mniej dwutlenku węgla niż świece parafinowe, - proces wytwarzania jest przeprowadzany w całości ręcznie, co daje nam pewność, że zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły. W Biotice kochamy świece za ich dobrą energię, łagodny blask i niepowtarzalny zapach.
Produkty Oceny i komentarze
Magdalena
2019-03-02

Wszystko ok. Kosmetyki cudowne.

Natalia
2018-12-04

Wszystko w najlepszym porządku. Swietny kontakt, błyskawiczna wysyłka i cudowna w niej zawartość :) POLECAM!

Joanna
2018-11-26

Świece pachną przepięknie! Szybka wysyłka i miła obsługa. Serdecznie polecam!!

Szymon
przed 2018-10-16

Brak komentarza

Natalia
przed 2018-10-16

Brak komentarza

Rabaty

Dla zakupów powyżej 500zł

Rabat 8 %

Prawa konsumenta

 1. Zamówienia drogą elektroniczną mogą być składane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego.

2. Dla Stron wiążące są informacje zawarte na stronie internetowej Sklepu przy kupowanym Towarze w momencie złożenia Zamówienia, w szczególności: Cena, charakterystyka Towaru, jego cechy, elementy wchodzące w skład zestawu, termin i sposób Dostawy.

3. Klient zobowiązuje się w trakcie składania zamówienia podać wszelkie informacje niezbędne do realizacji zamówienia zgodnie z prawdą. W przypadku podania nieprawdziwych danych Sklep ma prawo odstąpić od realizacji zamówienia powiadamiając o tym Klienta.

4. Finalizacja zakupu jest możliwa, gdy Klient wskaże:

• dane potrzebne do realizacji zamówienia,

• zamówione produkty,

• sposób dostawy (firma kurierska, paczkomaty),

• sposób płatności 

5.Zawarcie umowy z Klientem następuje z chwilą złożenia Zamówienia.

6.Wysyłka zakupionego produktu/produktów realizowana jest niezwłocznie, w przypadku wyboru płatności za pomocą przelewu lub serwisu Przelewy24.pl niezwłocznie od momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Sklepu.

6. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty Ceny z tytułu Umowy kupna-sprzedaży w terminie 7 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że umowa sprzedaży stanowi inaczej. Brak wpłaty Klienta w stosownym terminie oznacza anulowanie Zamówienia (w przypadku wyboru płatności innego niż za pobraniem).

7. Złożenie Zamówienia i jego potwierdzenie przez Klienta  stanowi prawnie wiążącą Umowę sprzedaży zawieraną pomiędzy Sklepem internetowym a Klientem.

8.W przypadkach, gdy Sprzedający nie ma możliwości wysłania Towaru zamówionego przez Klienta, Sprzedający zobowiązuje się do wysłania Towaru zastępczego za tą samą cenę, wybranego przez Klienta lub zwrotu płatności za Towar oraz przesyłkę, informując uprzednio o tym Klienta drogą elektroniczną. 

9. W przypadku niezgodności Towaru z umową, Klient zobowiązuje się do kontaktu ze Sprzedającym w ciągu dwóch miesięcy od momentu stwierdzenia wady poprzez powiadomienie Sprzedającego wysyłając informację na adres e-mail biotikasklep@gmail.com.

10. W reklamacji Klient powinien podać imię, nazwisko, adres do korespondencji, numer telefonu, datę stwierdzenia wady, podać opis reklamowanego Towaru oraz jednoznaczny opis jego niezgodności z Umową.

11. Sklep rozpatruje reklamację Klienta w terminie 30 dni od odbioru Towaru.

12. Reklamacje związane z zakupionym Towarem rozpatrywane będą na podstawie przepisów kodeksu cywilnego.

13. Koszty transportu związane z postępowaniem reklamacyjnym pokrywa Klient.

14. Biotika Agata Łanica zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 30 dni od dnia jej otrzymania.

15. Adres reklamacyjny: Biotika Agata Łanica ul. Wilsona 70/3 45-429 Opole e-mail: biotikasklep@gmail.com.

16. Ceny podane w Sklepie wyrażone są w polskiej walucie (PLN) i są cenami brutto. Ceny produktów nie zawierają kosztów dostawy.

Warunki zwrotów

Odstąpienie od umowy:

1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r o prawach konsumenta Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyna w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy na adres e-mail biotikasklep@gmail.com.

2. W przypadku odstąpienia przez Klienta od umowy zwrot towaru do Sklepu powinien nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy sprzedaży (tj. od dnia nadania oświadczenia o odstąpieniu)

3.Sklep zobowiązuje się do zwrotu poniesionych przez Klienta kosztów (wraz z kosztem dostawy Towaru do Klienta, o ile Klient wybrał najtańszy sposób dostawy, w innym przypadku koszty dostawy nie będą zwracane Klientowi) w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zwróconych Towarów.

4. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r o prawach konsumenta bezpośrednie koszty zwrotu towarów z tytułu odstąpienia od umowy w ciągu 14 od otrzymania Towarów ponosi Klient (art. 34 ust. 2).

5. Prawo odstąpienia od umowy i zwrotu Towaru nie przysługuje Klientowi jeżeli otrzymany przez Klienta Towar dostarczony był w zapieczętowanym opakowaniu, który po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

6 Zwracany towar nie może nosić oznak użytkowania ponad wynikające z czynności zwykłego zarządu rzeczą. Zwracany towar musi być kompletny i w miarę możliwości, zapakowany w oryginalne opakowanie.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!