10FingersArt

1 sprzedanych
Jesteśmy małym studiem ceramicznym, w którym tworzymy przedmioty użytkowe, wnętrzarskie i dekoracyjne dla domu i ogrodu. W naszych projektach łączymy unikalny styl z użytkowym charakterem każdego przedmiotu. Każdy z nich jest ręcznie formowany, szkliwiony i dwukrotnie wypalana w piecu ceramicznym, co powoduje, że każdy jest niepowtarzalny i posiada swój indywidualny charakter. Wierzymy, że warto otaczać się przedmiotami, które poprawiają nasz humor i czynią nas troszkę bardziej szczęśliwymi. Mamy nadzieję, że nasze produkty sprawią wam tyle przyjemności, ile nam ich tworzenie :)
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

1 Wysyłka wybranego towaru następuje zgodnie z opisem podanym na karcie każdego produktu. Ilość dni liczona jest od dnia otrzymania zamówienia i potwierdzenia płatności na koncie. Inne terminy realizacji zamówienia mogą być ustalane indywidualnie według potrzeb klienta.

2 Rzeczy wykonywane na indywidualne zamówienie są gotowe do wysyłki do 10 dni od dnia zamówienia, co jest związane z podwójnym procesem wypału ceramicznego.

3 Na życzenie klienta wystawiam faktury VAT.

4 Wszystkie przedmioty, które wysyłam są pakowane z dużą starannością i dbałością o bezpieczeństwo przesyłki, tak aby dotarły do adresata bez najmniejszego uszkodzenia.

5 Nie ponoszę odpowiedzialności za wszelkie opóźnienia lub niedostarczenie zamówionych towarów wynikające z błędnie podanych przez klienta danych lub niepoprawnego adresu dostawy.

6 Prawa autorskie są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną sprzedawcy.

7 Chcę, aby moi klienci byli zawsze zadowoleni ze swoich zakupów, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytania czy specjalne życzenia napisz do mnie. Odpowiem z przyjemnością na wszystkie pytania.

8 Jeśli interesuje cię indywidualne zamówienie, chcesz wykonać swój własny wzór lub stworzyć personalizowany prezent, napisz do mnie i opisz zakres prac jakie miałabym wykonać.

9 Wszystkie moje przedmioty są wytwarzane ręcznie co niekiedy powoduje powstawanie niewielkich różnic w kolorze, wielkości czy fakturze poszczególnych wzorów.

10 Oczywiście staram się przedstawić i opisać każdy przedmiot jak najdokładniej jednak każdy monitor przedstawia kolory nieco inaczej, dlatego mogą pojawić się różnice pomiędzy tym co widać na ekranie a rzeczywistym przedmiotem, który został zakupiony.

11 Sklep 10fingersart przedstawia następującą informację wymaganą Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady [(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dz.U. UE L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r., stosuje się od dnia 25 maja 2018 r.] w sprawie ochrony danych osobowych:

Gromadzone informacje
W związku z Usługami, które świadczymy poprzez serwis Artyferia, sklep 10fingersart gromadzi różnego rodzaju informacje, w tym:
- informacje przekazywane bezpośrednio przez Użytkownika w celu wykonania żądanego świadczenia tj. zakupu w sklepie: imię, nazwisko, adres zamieszkania i/lub wysyłki, adres e-mail, nr telefonu (opcjonalnie), informację o płatnościach oraz szczegóły zamawianego produktu/produktów,
- informacje przekazywane bezpośrednio przez Użytkownika w celu wykonania żądanego świadczenia tj. zakupu lub uzyskania dodatkowych informacji o produkcie/produktach, tj. wszelkiego rodzaju korespondencja mailowa, prowadzona poprzez system wymiany informacji serwisu Artyferia pomiędzy sklepem 10fingersart a kupującym,
- informacje statystyczne dotyczące korzystania przez Użytkownika z usług oferowanych przez sklep 10fingersart a przekazywanych przez Artyferia – dzienne odsłony sklepu, ulubione produkty, subskrypcje sklepu, zamówienia i sprzedane produkty. Są to dane statystyczne zebrane na podstawie informacji z plików cookie serwisu Pakamera.

Wykorzystywanie informacji
Gromadzone informacje są wykorzystywane w celu:
- świadczenia żądanych Usług tj. realizacji zamówienia, wysyłki zamówienia na wskazany w transakcji adres dostawy, - zapewnianie obsługi transakcji Użytkownika, w tym rozwiązywanie problemów dotyczących wysyłki,
- kontaktowanie się z Użytkownikiem, w tym w celach związanych ze świadczeniem Usług, obsługą Użytkownika, poprzez dostępne kanały komunikacji, w szczególności e-mail oraz telefon,
- obsługa reklamacji Użytkowników,
- wykonanie obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym przepisów podatkowych lub rachunkowych,
- zapewnienie obsługi usług płatniczych, wykonania płatności prowizji z tytułu transakcji w Serwisie Artyferia, windykacja należności,
- prowadzenie postępowań sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych,

Udostępnianie informacji
Sklep 10fingersart może udostępniać informacje Użytkownika:
- firmie Artyferia, która jest administratorem danych użytkowników serwisu Artyferia,
- usługodawcom — firmom świadczącym usługi na rzecz lub w imieniu butiku 10fingersart, tj. operatorom płatniczym, firmom kurierskim, poczcie polskiej,
- w przypadku restrukturyzacji, sprzedaży/przeniesienia majątku częściowo lub w całości na nowego właściciela dane osobowe Użytkowników mogą zostać przeniesione na nowego właściciela w celu zapewnienia kontynuacji świadczenia usług sklepu,
- organom administracji publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów administracji publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów prawa.

Sklep 10fingersart, jest zobowiązany spełnić wobec Kupującego wszelkie obowiązki wynikające z tego rozporządzenia i innych przepisów prawa, w tym zapewnić im realizację przysługujących im uprawnień Rozporządzenia.

Uprawnienia Użytkowników
Każdy Użytkownik ma prawo do:
- dostępu do swoich danych osobowych – Użytkownik może wystąpić do sklepu o przekazanie katalogu przetwarzanych danych osobowych na swój temat,
- sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W przypadku skorzystania z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania przeniesienia danych - bez zbędnej zwłoki, nie później niż w terminie miesiąca od otrzymania żądania, zostanie udzielona informacja o działaniach podjętych w związku z żądaniem Użytkownika.

Sklep 10fingersart jest zobowiązany spełnić wobec Kupującego wszelkie obowiązki wynikające z tego rozporządzenia i innych przepisów prawa, w tym zapewnić im realizację przysługujących im uprawnień Rozporządzenia.

Bezpieczeństwo danych
Sklep 10fingersart dba o bezpieczeństwo udostępnionych danych. Dane te są szczególnie chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych. Komunikacja prowadzona poprzez system wymiany informacji serwisu Pakamera pomiędzy sklepem i Użytkownikami jest zabezpieczona protokołem szyfrującym SSL na stronach zawierających dane osobowe.

Dostęp do danych osobowych oraz ich wykorzystania w w/w zakresie posiada tylko jedna, uprawniona osoba, która jest jednocześnie odpowiedzialna za ich bezpieczeństwo.

Kontakt z firmą
Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo danych osobowy jest Sylwia Matlak. W każdej chwili możesz się ze mną skontaktować pod adresem 10fingersart@gmail.com.

Warunki zwrotów

1 Kupujący może odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. W celu wykonania prawa odstąpienia Kupujący musi skontaktować się ze sklepem wysyłając wiadomość i informując o fakcie odstąpienia. Kupujący musi przesłać na własny koszt zwracany Towar (zabezpieczony przed uszkodzeniem). Prawo odstąpienia Kupujący wykonuje poprzez zwrot Towaru Sprzedającemu w stanie nienaruszonym, nie posiadającym śladów użytkowania.

2 Rzeczy wykonywane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. 

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!